Tirane, shitet apartament Kati 2, 67 m² 101.000 Euro (Bulevardi i Ri)

 • 101.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 101.000€

Details

 • Price: 101.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 2
 • Ashensor
 • 67.47 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është në proçes ndërtimi dhe çmimi është i diskutueshëm.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…i-i-ri-tirane/

ID:47114

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra