Tirane, shitet apartament duplex 1+1+Ballkon Kati 13, 74 m² 102,400 € (Yzberisht) TT 915

 • 102.400€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 102.400€

Details

 • Price: 102.400€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 13
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Ne shitje, Duplex 1+1.
Vendndodhja: Rezidenca Golden Park, Tirane.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 74 m2.
– Kati: 13.
– Me ashensor.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon.

Avantazhe:
– Standart elitar, ciles & sigur maksimale.
– Lokacion strategik.
– Investim afatgjate.
– Fasade e ventiluar.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne rezidence na kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi