Tirane, shitet apartament 3+1+Ballkon Kati 2, 560 m² 380.000 € (TEG) TT 506

 • 380.000€
, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 380.000€

Details

 • Price: 380.000€
 • Size: 560 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697017106

Description

Në Shitje, Apartament 3+1+2.
Vendndodhja: Rezidenca Secret Garden, TEG, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:
-Kompleksi është i projektuar me hapësire banimi të bollshme dhe përfshin njësitë rezidenciale të organizuara në apartamente.
-Koncepti i projektimit të kompleksit bazohet në qëndrueshmërinë maksimalesizmike.
-Hapësirat e jashtme rekreative të mbushura me gjelbërim do të garantojnë mikroklimën perfekte për të gjithë banorët.
-Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.
-Zona ofron hapsira të dedikuara si bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe neto 130.5 m2
-Kati 2.
-Me hipotekë.
-Totalisht e investuar.
-Sistem chiller.
-Arredim modern.
-Dy poste parkimi të jashtme të përfshira në cmim.

Organizimi:
-Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Standart dhe cilësi & siguri maksimale.
-Investuar deri në detaje.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta