Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m² 142.000 Euro (Komuna e Parisit)

 • 142.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 142.000€

Details

 • Price: 142.000€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament papafingo 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 135 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe tre ballkone.

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra