Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 4, 115 m² 126.000 Euro (Rruga Dritan Hoxha)

 • 126.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 126.000€

Details

 • Price: 126.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Kati 4
 • Ashensor
 • 114.6 m2
 • Fasadë e ventiluar
 • Vetrata Termike

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë Kupolës dhe është në proçes ndërtimi.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-212-rruga-dritan-hoxha-tirane/

ID: 47170

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra