Tirane, shitet apartament 2+1, Kati 7, 76 m² 153,000 € (Rruga Ndre Mjeda), TT 840

 • 145.000€
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355697017105

Description

Në Shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rruga Ndre Mjeda, Ish Parku i Autobuzave, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 76 m2.
-Sipërfaqe neto: 67 m2.
-Kati: 7.
-Orientim jug-lindje.
-Me ashensor.
-Me hipotekë.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Totalisht i investuar.
-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2