Tirane, shitet apartament 1+1+Ballkon Kati 1, 56 m² 80.000 € (Ali Demi) TT 941

 • 80.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Ali Demi, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 56 m2

-Kati: 1.

-Bosh.

-Me hipotekë.

Organizimi:

Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi