Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 9, 41 m² 62.000 € (Ali Demi) TT 622

 • 62.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 41 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355697017102

Description

Në shitje, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Kompleksi Mangalem 21, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:
-Zhvillim Urban: Ali Demi ka akses të mirë në shërbimet publike, përfshirë transportin publik, spitale, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme. Ky akses e bën më të lehtë jetesën e banorëve të kësaj zone.
-Infrastruktura është përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, Ali Demi mund të konsiderohet si një zonë relativisht e sigurt dhe e qetë. Kjo është e rëndësishme për banorët dhe për nxënësit e shkollës.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 41 m2
-Kati: 9.
-Në proces hipotekimi (Në qershor del hipoteka).
-Orientim Jug-Perëndim.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Ndriçim natyral.
-Totalisht e mobiluar
-Cilësi & siguri maksimale.
-Ndërtim i ri.
-Investim afatgjatë.
-Zonë e qetë familjare.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

Cel. : +355697017102

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2