Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 5, 96 m² 109.000 € (Rruga e Dibres) TT 979

 • 109.000€
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
qera
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • 109.000€

Details

 • Price: 109.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697017102

Description

Në shitje, Apartament 1+1+ Verandë.
Vendndodhja: Rruga e Dibrës, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale:95.42 m2
-Sipërfaqe neto: 64.8m2 + verandë 30.62m2
-Kati: 5.
-Me ashensor.
– Orientimi: Perëndim.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, verandë.

Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Fasadë e ventiluar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2