Tirane, shiten opsione apartamentesht 860 Euro m2 (Oxhaku)

 • 860€
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Tirane, shiten opsione apartamentesht 860 Euro m2 (Oxhaku)

Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 860€

Details

 • Property ID: 54341
 • Price: 860€
 • Property Size: 85 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shiten opsione apartamentesh te Oxhaku. Apartamentet kanë organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe shiten me 860 euro m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shiten, Opsione Apartamentesh, Oxhaku, Tiranë

ID: 32312

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate