Tirane, shiten opsione apartamentesh me 800 Euro m2 (Spitali Amerikan 2)

 • 800€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje

Tirane, shiten opsione apartamentesh me 800 Euro m2 (Spitali Amerikan 2)

8 Selvia / Rr. e Dibres, Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shiten opsione apartamentesh 2+1, 1+1 te spitali Amerikan 2. Apartamentet ndodhen në katin e parë dhe të dytë të një pallati të ri. Apartamentet kanë organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe janë në proçes hipotekimi. Apartamentet shiten me 800 euro m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shiten, Opsione Apartamentesh, Spitali Amerikan 2, Tiranë

ID; 32213

 • Address Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate