Tirane, shiten opsione apartamentesh 2+1+BLK 103 m² 93.000 Euro (Don Bosko)

 • 93.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shiten opsione apartamentesh 2+1+BLK 103 m² 93.000 Euro (Don Bosko)

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 93.000€

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shiten opsione apartamentesh 2+1 në Don Bosko. Apartamentet ndodhen në katin e dytë e deri në katin e shtatë me ashensor dhe kanë sipërfaqe nga 103 m2. Apartamentet kanë orientim veri-perëndim dhe janë me sistem termoizolues.Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate