Tirane, shiten garazhe Kati -1, 272 m² 55.000 Euro (Materniteti i Ri)

 • 55.000€
, Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 272 m²
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet kati -1 i një pallati pranë Maternitetit të Ri dhe ka sipërfaqe 272 m2. Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shiten, Garazhe, Materniteti i Ri, Tiranë

ID: 44165

 • Address Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate