Tirane, shes Vile 610 m² 450.000 Euro (Porcelan)

 • 450.000€
, Porcelan

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 610 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Të dhëna mbi vilën :

 • 110 m2 Kati 1
 • 110 m2 Kati 2
 • 80 m2 Kati 3
 • 110 m2 Bodrumi
 • 200 m2 Oborr
 • 3 Tualete

Cilësime të tjera:
Vila ndodhet buzë rruge dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…rcelan-tirane/

ID: 46841

 • Address Porcelan
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate