Tirane, shes Vile 450.000 Euro (Mullet)

 • 450.000€
, Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
, Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 430 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Organizimi i vilës :

 • 430 m2 ndërtim
 • 890 m2 tokë
 • Sallon + Ambient gatimi i bollshëm
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete
 • 2 Ballkone
 • 2 Veranda
 • 1 Dhomë palester (me të gjitha pajisjet)
 • 1 Zyrë (mund të përdoret dhe si dhomë gjumi)
 • 2 Dhoma të vogla magazinimi
 • 1 Suitë e madhe 100 m2 (krevat i madh, jaccuzi , bilardo dhe garderobe e madhe , home cinema)
 • Sistem ndriçimi , sistem kamerash
 • Parkim për 6/7 makina

Cilësime të tjera:
Vila ka dy hyrje të ndara dhe mund të perdoret dhe nga dy familje. Vila ndodhet 5 min larg Teg-ut, është e rrethuar me kopësht, bahce me pemë nga te gjitha anët dhe me portë të madhe elektronike. Shitet bosh.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…mullet-tirane/

 • Address Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate