Tirane, shes Vile 450.000 Euro (Mullet)

 • 450.000€
, Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
, Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 430 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Organizimi i vilës :

 • 430 m2 ndërtim
 • 890 m2 tokë
 • Sallon + Ambient gatimi i bollshëm
 • 4 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete
 • 2 Ballkone
 • 2 Veranda
 • 1 Dhomë palester (me të gjitha pajisjet)
 • 1 Zyrë (mund të përdoret dhe si dhomë gjumi)
 • 2 Dhoma të vogla magazinimi
 • 1 Suitë e madhe 100 m2 (krevat i madh, jaccuzi , bilardo dhe garderobe e madhe , home cinema)
 • Sistem ndriçimi , sistem kamerash
 • Parkim për 6/7 makina

Cilësime të tjera:
Vila ka dy hyrje të ndara dhe mund të perdoret dhe nga dy familje. Vila ndodhet 5 min larg Teg-ut, është e rrethuar me kopësht, bahce me pemë nga te gjitha anët dhe me portë të madhe elektronike. Shitet e mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…mullet-tirane/

ID: 49981

 • Address Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate