Tirane, shes Vile 440 m² 450.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 450.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 440 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet vilë te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 440 m2. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/shitet-vile-rruga-e-elbasanit-tirane/

ID:43642

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate