Tirane, shes Vile 424 m² 600.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  • 600.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes Vile 424 m² 600.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 600.000€

Details

  • Price: 600.000€
  • Size: 424 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet vilë pranë Terminalit te Rruga e Elbasanit. Vila është e organizuar në katër kate dhe ka sipërfaqe totale 424 m2. Vila është totalisht e investuar, e mobiluar dhe ka në total dhjetë dhoma, gjashtë tualete dhe tre veranda. Vila ka oborr, hapësirë për parkim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-vile-rruga-e-elbasanit-tirane/

ID: 35925

  • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate