Tirane, shes Vile 342 m² 185.000 Euro (Bërzhitë)

 • 185.000€
, Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
shitje

Tirane, shes Vile 342 m² 185.000 Euro (Bërzhitë)

, Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 342 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet vilë në Bërzhitë. Vila ka strukturë dy katëshe, sipërfaqe trualli 342 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 185 m2. Vila ndodhet në një zonë mjaft të qetë, në kompleks vilash dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione apo për një vizitë në këtë pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-vile-berzhite-tirane-2/

ID: 34869

 • Address Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate