Tirane, shes Vile 3+1+BLK Kati 3, 330 m² 200.000 Euro (Sauk)

 • 200.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 330 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet vilë në Sauk. Vila ka strukturë tre katëshe me sipërfaqe totale ndërtimi 330 m2 , 260 m2 është sipërfaqe trualli. Ambientet e brendshme janë të 0rganizuara mjaft mirë. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka mundësi shtese për papafingo . Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_pr…e-sauk-tirane/

Cel. : 0699599753

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate