Tirane, shes Vile 3+1+BLK Kati 2, 520 m² 600.000 Euro (Berzhite) TT 130

 • 600.000€
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
shitje
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 520 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696141644

Description

Në shitje, Vilë Individuale.
Vendndodhja: Pranë Palma Nova, Bërzhitë, Tiranë.
Detaje për Zonën:
-Transformimi Urban: Në vitet e fundit, zona ku është pozicionuar prona është duke përjetuar një rindërtim të madh urban.
– Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.
-Zona ofron hapsira të dedikuara si bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi.
-Është një nga destinacionet më tërheqëse të Tiranës për të investuar, ku natyra, kultura dhe urbanizmi takohen në një harmoni të përkryer.
Specifika të pronës:
– Sipërfaqe trualli 520m2.
– Sipërfaqe ndërtimi 180m2.
– Strukturë 2 katëshe.
– Verandë e shfrytëzueshme 90m2
– Pishinë me dimensione 7.5-4.5m.
– Tarracë e shfrytëzueshme me shkallë individuale.
– Shitet totalisht e mobiluar.
– Aktualisht në përdorim me qera ditore.
Organizimi:
Kati 1 – Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 tualet , 1 depo .
Kati 2 : dhoma gjumi 3, tualete 2 , verandë.
Avantazhe:
– Cilësi & siguri maksimale.
– Investuar deri në detaje.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

Cel. : 0696141644

 • Address Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2