Tirane, shes Vile 3 Katshe , 654 m² 350.000 Euro (Sauk)

 • 350.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes Vile 3 Katshe , 654 m² 350.000 Euro (Sauk)

2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 654 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Shitet vilë në Sauk. Vila ka strukturë tre katëshe dhe sipërfaqe totale 354 m2 ndërtim dhe 300 m2 oborrë. Ambientet e brendshme janë të organizuara mjaft mirë. Vila përbëhet nga shtatë dhoma ,katër dhoma gjumi, katër tualet, sallon ndenjie dhe ambienti i gatimit që ndodhen në katin e parë gjithashtu me oxhak. Prona ka cilësi të lartë ndërtimi , disponon gjithashtu një garazh, kamera sigurie dhe dokumentacion të rregullt hipotekor . Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_pr…sauk-tirane-2/

ID: 29831

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate