Tirane, shes Vile 3 Katshe 471 m² 250.000 Euro (Don Bosko)

 • 250.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 471 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet vilë në Don Bosko. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 471 m2. Kati i parë është i organizuar në dy apartamente 2+1, ndërsa dy katet e tjera në 3+1. Vila ndodhet në një zonë shumë të mirë, ka oborr, hapësirë për parkim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/shitet-vile-don-bosko-tirane/

ID: 43252

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate