Tirane, shes Vile 3 Katshe 450 m² 450.000 Euro (Sauk)

 • 450.000€
, Sauk

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 450 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet vilë në Sauk. Vila është e organizuar në tre kate dhe ka sipërfaqe totale 450 m2. Vila përbëhet nga dy dhoma ndenjieje me ambjentet e gatimit, gjashtë dhoma gjumi dhe dy tualete. Vila ndodhet në një zonë shumë të mirë pranë Liqenit Artificial, ka oborr, hapësirë për parkim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-vile-sauk-tirane-3/

ID: 36825

 • Address Sauk
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate