Tirane, shes Vile 3 Katshe 330 m² 210.000 Euro (Porcelan)

 • 210.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani

Details

 • Price: 210.000€
 • Size: 330 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet vilë tek Porcelani. Vila ndodhet ka strukturë tre katëshe me sipërfaqe totale ndërtimi 330 m2 , 200 m2 është sipërfaqe trualli. Ambientet e brendshme janë të 0rganizuara mjaft mirë. Kati i parë shërben për magazinë , kati i dytë dhe i tretë përdoren për banim. Shtëpia ka sallon ndenjie të bollshëm, ambienti I gatimit , katër dhoma gjumi, tre tualete dhe ballkone. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka mundësi shtese për papafingo . Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!
https://urbanrealestate.al/estate_pr…rcelan-tirane/

Cel : 0699599753

 • Address Porcelani
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate