Tirane, shes Vile 2 Katshe 700 m² 500.000 Euro (Vishaj)

 • 500.000€
, Vishaj

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 700 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet vilë në Vishaj te Tirana Luxury Residence. Vila ka strukturë dy katëshe dhe sipërfaqe ndërtimi 322 m2, sipërfaqe trualli 700 m2. Kati i parë organizohet në ktë formë : një sallon i madh me oxhak, ambjenti i gatimit i veçuar, një dhomë gjumi, një tualet, një lavanderi, një garazh i mbyllur per dy vetura dhe vendparking i jashtëm per tre vetura. Kati Dyte : tre dhoma gjumi, dy tualete, një garderobë dhe dy veranda me pllaka notuese 2cm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-vile-tirana-luxury-residence-tirane/

ID: 34773

 • Address Vishaj
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate