Tirane, shes vile, 2 Katshe 409 m² 250.000 Euro (Rruga Asim Vokshi)

 • 250.000€
, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 409 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet vilë pranë shkollës ”Harry Fultz”. Vila është e organizuar në dy kate, ka sipërfaqe 197.4 m2 ndërtim dhe 409 m2 truall. Vila është totalisht e investuar dhe e mobiluar, përbëhet nga ambjenti i ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe dy veranda. Vila është e shtruar me parket, ka oborr dhe hapësirë për parkim. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-vile-rruga-asim-vokshi-tirane/

ID: 34907

 • Address Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate