Tirane, shes Vile 2 Katshe 400 m² 130.000 Euro (Farkë)

 • 130.000€
, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Tirane, shes Vile 2 Katshe 400 m² 130.000 Euro (Farkë)

, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet vilë në Farkë. Vila është e organizuar në dy kate dhe ka sipërfaqe ndërtimi 150 m2 , truall 250 m2. Vila ka oborr, hapësirë për parkim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-vile-farke-tirane/

ID: 37342

 • Address Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate