Tirane, shes Vile 2 Katshe 360 m² 550.000 Euro (Teg)

 • 550.000€
, Teg

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 360 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet vilë pranë TEG-ut. Vila ka strukturë dy katëshe dhe sipërfaqe totale 360 m2. Kati i parë organizohet nga një sallon i bollshëm, ambjenti i gatimit, një tualet, një ballkon dhe pishinë. Kati i dytë përbëhet tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone, ndërsa kati nëntokë ofron mundësi parkimi për dy makina. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_pr…le-teg-tirane/
ID: 44548

 • Address Teg
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate