Tirane, shes Vile 2 Katshe 206 m² 160.000 Euro (Kodra e Priftit)

  • 160.000€
, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
  • 160.000€

Details

  • Price: 160.000€
  • Size: 206 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet vilë te Kodra e Priftit pranë Unazës. Vila ndodhet në një zonë mjaft të qetë, është e organizuar në dy kate dhe ka sipërfaqe 206 m2 ndërtim, 200 m2 truall. Secili kat është i organizuar në 2+1, nga një tualet me dritare, është e veshur me sistem kapot, ka dy veranda dhe një oborrë. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Vilë, Kodra e Priftit, Tiranë

ID: 39787

  • Address Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate