Tirane, shes truall 6.100 m² 277.000 Euro (Vishnje)

  • 277.000€
, Vishnje
shitje

Tirane, shes truall 6.100 m² 277.000 Euro (Vishnje)

, Vishnje
  • 277.000€

Details

  • Price: 277.000€
  • Size: 6100 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet toke ne Vishnje,afer Petreles siperfaqe 6100 m2 me forme te rregullt.

Toka ndodhet ne nje zone me prespektive ne ndertim dhe zhvillimin te bizneseve te ndryshme si: ndertimin e resorteve, restoranteve, hoteleri etj.

Cmimi :277.000 Euro

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

  • Address Vishnje
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
  • Euro Estate Albania