Tirane, shes truall 2.400 m² 120.000 Euro Farke TT 151

 • 120.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 2400 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697017103

Features

Description

Në shitje, Tokë.
Vendndodhja: Farkë, Tiranë.
Detaje për zonën:
– Lokacioni: Farka është vendosur në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ju mundësuar qasje të lehtë në qendrën e qytetit dhe zonat e tjera të Tiranës. Kjo është e rëndësishme për ata që duan të jetojnë në një zonë të qetë, por edhe të kenë akses të shpejtë në shërbimet dhe aktivitetet e qytetit.
– Farka është një zonë me mjedis të pastër dhe të qetë, duke i dhënë banorëve një përvojë të qetë jetese. Siguria është një avantazh i madh i kësaj zone, dhe është e njohur për të qenë një vend ku banorët ndihen të sigurt.
– Akses në shërbime: Në afërsi të pronës ka dyqane, restorante, kafene, dhe shërbime të tjera të nevojshme, duke përfshirë supermarket, kënde lojrash.
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 2400 m2
Avantazhe:
– E përshtatshme për investim.
– Mundësi të ndryshme shfrytëzimi.
– Investim afatgjatë.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2