Tirane, shes truall 15.000 m² 800.000 Euro (Autostrada Durres – Tirane)

  • 800.000€
, Autostrada Durres - Tirane
shitje

Tirane, shes truall 15.000 m² 800.000 Euro (Autostrada Durres – Tirane)

, Autostrada Durres - Tirane
  • 800.000€

Details

  • Price: 800.000€
  • Size: 15000 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet toke buze rruges kryesore ne Autostrade Durres-Tirane prane Mektrin Motors Toka ka nje siperfaqje totale prej 15.000 m2.

E pozicionuar buze autostrades eshte nje mundesi e mire investimi dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme : Showroom,shkolla,magazina etj.

Cmimi: 800.000 Euro.

Dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mundesi kembimi nje pjese te vleres me Apartamente ne Tirane ose Durres.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

  • Address Autostrada Durres - Tirane
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
  • Euro Estate Albania