Tirane, shes truall 1.200 m² 55.000 Euro (Vorë)

  • 55.000€
, Vore

Details

  • Price: 55.000€
  • Size: 1200 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Shitet tokë (truall) pranë stacionit të trenit në Vorë. Toka ka sipërfaqe 1200 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

Shitet, Tokë, Vorë, Tiranë

ID: 39492

  • Address Vore
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate