Tirane, shes toke 714 m² 99.000 Euro (Kashar)

  • 99.000€
, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 99.000€

Details

  • Price: 99.000€
  • Size: 714 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet tokë pranë Ardenos në Kashar. Toka ka sipërfaqe prej 714 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

Shitet, Tokë, Kashar, Tiranë

ID: 38872

  • Address Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate