Tirane, shes toke 5.930 m² 297.000 Euro (Baldushk)

  • 297.000€
, Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
shitje
, Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
  • 297.000€

Details

  • Price: 297.000€
  • Size: 5930 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet tokë në Baldushk me sipërfaqe prej 5930 m2. Toka ndodhet buzë rruge, është e rrethuar, ka nje depo prej 50 m2 të ndërtuar në të. Toka është me leje ndërtimi, me energji elektrike dhe me pus uji. Aktualisht është e kultivuar me vresht 4 dynym ndërsa pjesa tjeter pemë frutore. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-toke-baldushk-tirane/

ID: 44531

  • Address Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate