Tirane, shes toke 5.000 m² 160.000 Euro (Dajt)

  • 160.000€
, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • 160.000€

Details

  • Price: 160.000€
  • Size: 5000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Shitet tokë në Dajt pranë Restorant Lala. Toka ka sipërfaqe prej 5000 m2. Kjo tokë ndodhet buzë rrugës dhe është mjaft e pështatshme për ambjente biznesi. Toka disponon çertifikat pronësie. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

Shitet, Tokë, Dajt, Tiranë

ID: 34296

  • Address Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate