Tirane, shes toke 428 m² 85.000 Euro (Sauk)

  • 85.000€
, Sauk

Details

  • Price: 85.000€
  • Size: 428 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Shitet tokë në Sauk pranë Teg-ut. Toka ka sipërfaqe 428 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…e-sauk-tirane/

ID; 50726

  • Address Sauk
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate