Tirane, shes toke 4.000 m² 600.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

 • 600.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada
shitje

Tirane, shes toke 4.000 m² 600.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 4000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet tokë në autostradën Tiranë-Durrës pranë Coca Cola Company, me sipërfaqe prej 4000 m2 , gjatësia 85 m, gjerësia (balli) 46 m. Kjo tokë ndodhet buzë rrugës dhe është mjaft e pështatshme për ambjente biznesi. Toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka shitet 150 euro m2 dhe jepet me qera 1000 euro në muaj. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë

ID: 33502

 • Address Autostrada
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate