Tirane, shes toke 4.000 m² 280.000 Euro (Bërzhitë)

  • 280.000€
, Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
shitje
, Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • 280.000€

Details

  • Price: 280.000€
  • Size: 4000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet tokë në Bërzhitë me sipërfaqe prej 4000 m2. Kjo tokë ndodhet pranë autostradës dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-toke-berzhite-tirane-2/

ID: 34793

  • Address Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate