Tirane, shes toke 3.100 m² 500.000 Euro (Sauk)

  • 500.000€
, Sauk
shitje

Tirane, shes toke 3.100 m² 500.000 Euro (Sauk)

, Sauk
  • 500.000€

Details

  • Price: 500.000€
  • Size: 3100 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet tokë në Sauk me sipërfaqe prej 3100 m2. Toka ndodhet pranë Xhamisë dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…e-sauk-tirane/

ID: 35032

  • Address Sauk
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate