Tirane, shes toke 3.000 m² 65.000 Euro (Tufine)

 • 65.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Shtish-Tufinë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje

Tirane, shes toke 3.000 m² 65.000 Euro (Tufine)

3 Fresku / Linze / Dajt, Shtish-Tufinë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 3000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet tokë në Tufin prej një sipërfaqeje 3000 m2 .Kjo tokë ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar, pranë rrugëve kryesore, shërbimeve dhe faciliteteve.Disponon çertifikat pronësie, mundësi ndërtimi. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-tufin-tirane/

ID: 29044

 • Address Shtish-Tufinë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate