Tirane, shes toke 3.000 m² 200.000 Euro (Farkë)

 • 200.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 3000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet tokë në Farkë pranë liqenit. Toka ka sipërfaqe prej 3000 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-toke-farke-tirane/

ID: 31672

 • Address Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate