Tirane, shes toke 250 m² 45.000 Euro (Fresku)

  • 45.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku

Details

  • Price: 45.000€
  • Size: 250 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet tokë pranë restorant Freskut me sipërfaqe prej 250 m2 .Kjo tokë ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar, pranë rrugëve kryesore, shërbimeve dhe faciliteteve.Disponon hipotek, mundësi ndërtimi. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…fresku-tirane/

ID: 32867

  • Address Fresku
  • City Tirane
  • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate