Tirane, shes toke 2.000 m² 280.000 Euro (Bërzhitë)

  • 280.000€
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
shitje
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • 280.000€

Details

  • Price: 280.000€
  • Size: 2000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet tokë në Bërzhitë pranë Palmanovës, me sipërfaqe prej 2000 m2. Kjo tokë ndodhet pranë rrugës dhe është mjaft e pështatshme për ambjente biznesi. Toka disponon leje ndërtimi dhe çertifikat pronësie. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

Shitet, Tokë, Bërzhitë, Tiranë

ID: 34298

  • Address Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate