Tirane, shes toke 1.982 m² 297.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

  • 297.000€
, Autostrada Tiranë-Durrës

Details

  • Price: 297.000€
  • Size: 1982 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet tokë pranë Kompleksit Eiffel. Toka ka sipërfaqe prej 1982 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. E përshtatshme për shumëllojshmëri biznesi.
Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-toke-autostrada-tirane-durres-tirane/

ID:44056

  • Address Autostrada Tiranë-Durrës
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate