Tirane, shes toke 1.620 m² 162.000 Euro (Lundër)

  • 162.000€
, Lunder

Details

  • Price: 162.000€
  • Size: 1620 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet tokë në Lundër. Toka ka sipërfaqe 1620 m2 dhe disponon çertifikat pronësie. Për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-toke-lunder-tirane/

ID: 40339

  • Address Lunder
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate