Tirane, shes shtepi private,157 m² 300.000 Euro (Pranë City Park)

 • 300.000€
, Prane City Park

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 157 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Të dhëna mbi shtëpinë :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 1 Lavanderi
 • Verandë
 • 1 Katëshe
 • Sipërfaqe ndërtimi 157 m2
 • Sipërfaqe trualli 740 m2
 • Sipërfaqe totale toke 2000 m2

Cilësi të tjera:
Shtëpia është e sapondërtuar dhe ka strukturë të projektuar për 3 kate. Mundësi ndërtimi dhe për dy shtëpi të tjera ose ambiente biznesi të tipologjive të ndryshme.
Për informacione më të detajuara ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…y-park-tirane/

ID: 46495

 • Address Prane City Park
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate