Tirane, shes shtepi 3 Katshe 219 m² 150.000 Euro (Kinostudio)

  • 150.000€
, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes shtepi 3 Katshe 219 m² 150.000 Euro (Kinostudio)

, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 219 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet shtëpi private në zonën e Kinostudios. Shtëpia ka strukturë trekatëshe dhe sipërfaqe 219 m2. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-shtepi-private-kinostudio-tirane/

ID: 44629

  • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate