Tirane, shes shtepi 2+1+BLK Kati 1, 485 m² 190.000 Euro (Rruga Rexhep Tarja)

 • 190.000€
, Rruga Rexhep Tarja, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
, Rruga Rexhep Tarja, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 485 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet shtëpi private pranë Ish Profarmës. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe, ka sipërfaqe 485 m2 truall dhe 85 m2 ndërtim. Shtëpia është totalisht e mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, verandë, oborr dhe vendparkim. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/shitet-shtepi-private-rruga-rexhep-tarja-tirane/
ID:45685

 • Address Rruga Rexhep Tarja, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate